Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Prvi put 1zn4ku1

Join the forum, it's quick and easy

Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Prvi put 1zn4ku1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Off teme » Zabava » Vaš život » Ljubav » Prvi put

Prvi put

+4
Iwy_Hollywood
Marija<3
-♥Selenator♥-
♥ ANES ♥
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Prvi put Empty Prvi put Ned Feb 07, 2010 1:34 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Prvi put 2cgh9b7
Volite se i odlično vam je u vezi, ali to ne znači da morate odmah da imate seks. Prvo razmenite druge nežnosti!

Voala! Otkrićemo ti baš sve što si želela da znaš o seksu, a nisi smela da pitaš! Pa, da počnemo od teme “prvi put”…

Zaljubljena si i konačno imaš pravu vezu. Zajedno ste duže od nekoliko nedelja. U jednom trenutku, naravno, tvoj dragi će početi da priča o seksu, što je logično, jer momci obično jedva čekaju taj famozni “prvi put”. Nije ni čudo jer oni, za razliku od devojaka, nemaju strahove vezane za sam čin i ne razmišljaju o “detaljima” tipa da li će ih boleti, da li će ostati u drugom stanju, koju vrstu zaštite da koriste… Upravo zbog toga mnoge devojke nisu spremne za prvo seksualno iskustvo, iako su u srećnoj vezi, pa se dešava da parovi čekaju i po godinu ili dve. Za prvi put nije važno koliko imaš godina – to je isključivo stvar tvoje odluke, mada je preporučljivo da to ne bude prerano. Seksualni čin podrazumeva i sitne nežnosti, kao što su ljubljenje, maženje…
Devojka postepeno upoznaje telo svog momka i stiče predstavu kakav je osećaj kada ga dodiruje po intimnim delovima. Potrebno je i da prođe određeno vreme da bi prevazišla stid i opušteno dopustila momku da je dodiruje po intimnim delovima. Evo primera jedne čitateljke…
“Imala sam strava momka i bili smo u vezi skoro godinu dana kada je počeo da priča o seksu. Postavio se veoma odgovorno, kupio je kondome i razgovarao sa mnom predstojećem činu. Ali, u meni se probudio strah i stalno sam odgađala taj trenutak, a nisam se usuđivala da mu priznam u čemu je problem. Počela sam da nalazim blede izgovore. Naravno, i dalje sam ga jako volela i bila odlučna da će moj prvi put biti baš sa njim. Nažalost, do toga nije došlo… Sa drugim momkom sve je išlo neverovatno brzo: bili smo zajedno manje od mesec dana kada smo, spontano, jedno veče vodili ljubav. Ništa nismo planirali, ali sam ja jednostavno bila spremna na to. Bilo mi je malo frka da će me boleti, ali sam se prepustila… I bilo je super, i ubeđena sam da sa prvim momkom ne bi bilo tako dobro jer ne bih bila opuštena. Imala sam tada 18 godina i ne žalim ni zbog čega.” Dakle, nije dobro previše razmišljati o samom činu jer svako oseti kada je pravi trenutak za prvi seks. I ti ćeš u jednom momentu početi da to priželjkuješ i osetiti da brige i strah polako nestaju.

2Prvi put Empty Re: Prvi put Sre Apr 21, 2010 12:40 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

pa,ok..hvala na savetu.

3Prvi put Empty Re: Prvi put Sre Apr 21, 2010 1:37 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

heh
to je sam Bravo.rs sajta Smile

4Prvi put Empty Re: Prvi put Čet Apr 22, 2010 12:37 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

aaaa ok xD

5Prvi put Empty Re: Prvi put Pon Jun 14, 2010 6:33 pm

Marija<3

Marija<3
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

ahaha
stv. ne razmisljam o tome....imam tek 13 god.

msm!!!

6Prvi put Empty Re: Prvi put Uto Jun 15, 2010 12:39 pm

Iwy_Hollywood

Iwy_Hollywood
♥ Pisac ♥

samra bash i ne razmisljam o tome xD ali dobro xD

7Prvi put Empty Re: Prvi put Uto Avg 10, 2010 10:56 am

Selena Gomez

Selena Gomez
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

Marija<3 ::ahaha
stv. ne razmisljam o tome....imam tek 13 god.

msm!!!
takodje

8Prvi put Empty Re: Prvi put Sre Avg 11, 2010 2:33 pm

¤ºJustlenaº¤

¤ºJustlenaº¤
♥ Moderator ♥
♥ Moderator ♥

Iwy_Hollywood ::samra bash i ne razmisljam o tome xD ali dobro xD

9Prvi put Empty Re: Prvi put Uto Avg 17, 2010 4:50 pm

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Iwy_Hollywood ::samra bash i ne razmisljam o tome xD ali dobro xD

10Prvi put Empty Re: Prvi put Uto Avg 17, 2010 4:55 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahahaha
pa razmisljajte btw..xDD

11Prvi put Empty Re: Prvi put Ned Avg 22, 2010 8:02 pm

Bokssha

Bokssha
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥


I ne treba razmisljati i puniti glavu sa raznim glupostima...

Kad se desi,desi se... Kada bude ono pravo ,znacete...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Off teme » Zabava » Vaš život » Ljubav » Prvi put

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu