Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
°°° Napisi neku lijepu Poruku ~ Osobi Iznad Sebe ~ °°° 1zn4ku1

Join the forum, it's quick and easy

Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
°°° Napisi neku lijepu Poruku ~ Osobi Iznad Sebe ~ °°° 1zn4ku1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

°°° Napisi neku lijepu Poruku ~ Osobi Iznad Sebe ~ °°°

3 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

Dakle, uljepsajte dan /vecer Osobi Iznad Sebe ~ OiM - u ~ , napisite neku lijepu poruku, neki quote ili lyrics , ili zaljepite joj neku slikicu, zapravo sve sto smatrate da bi je usrecilo..
Very Happy

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Hmmm.
Valjda ce te nasmijati xDD

Šeta Perica sa ocem gradom, i pita otac Pericu:
• Je li ovo škola u koju ideš? • Da, tata. • E, vidiš i ja sam išao u
istu školu pre 20 godina. • E, sad mi je jasno zašto mi direktor kaže da
takvog idiota kao što sam ja nije sreo 20 godina!

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osetis jaku ceznju i pamet ti se pomuti, ne to nije ljubav, to je INFARKT.

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahaaah extra Very Happy

Ova poruka ima svoj zadatak.Da ti na usne stavi osmeh sladak.Ako nije uspela,nje se odmah resi,a ako jeste opet se nasmesi Smile[quote] Very Happy Very Happy

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

heheh super je Very Happy

Ujutru ga osetis, usnama ga dodirnes, rukama ga drzis ... volis ga vrelog uzimas ga celog ... i kad ne znas kad je kraj - to ti je AMER CAJ!!!

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

hahahahahahaha xD
jeste nasmejalo me je..lol...

I san moze ulepsati dan,Kad sanjas nekog koga volis i svu noc sa njim biti i skriti i svoje poljupce dati i zagrljalj snjim deliti drzati se za ruke i gledati zvezde kako se gase i budi se dan.
Very Happy

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahaaahhahah, a znala sam odmah da nije ono..haha xDDD


Cujem da ti je lep,dobar,krut,cujem da ti je cupav,nenomalno velik,i da ne moze da ti udje u pantalone...Pa moram da ti kazem,super ti je dzemper!!

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahahah
evo jos jedna smesna poruka
Sviđa mi se tvoj dodir i nežnost koju ti dajem, kad se obavijem oko tvog tijela. Postoji li lepši osećaj od onog kad si ti go, a ja na tebi!? Tvoja verna PIDŽAMA

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahahahahahha xDDDDD EXTRAA

Želim ti dvanaest meseci zdravlja, 53 nedelje uživanja i sreće, 365 dana bez nerviranja, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lepih trenutaka i 31539000 sekundi sexa.
hahahahaha

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahah

Vaš horoskop. POSAO: Zvezde vam se smeše. PORODICA: Zvezde vam se smeše. LJUBAV: Zvezde vam se smeše. SEX: Zvezde umiru od smeha.xD

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

ahahaahhahahahh
xDDDDD


Jedva čekam da me pipaš tamo gde se palim.
Iskreno tvoj TV.

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

hahhahahahahhahahahaaahah vas dve ste.... ludeeeee..ma sou ste xD hahhahaha

Ako pročitaš ovu poruku, duguješ mi zagrljaj, ako je izbrišeš poljubac, ako je sačuvaš izlazak, ako ne odgovoriš seks, ako odgovoriš onda mi duguješ sve! Izbor je tvoj!

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

xDD

Posao na autobuskoj stanici: da mases putnicima.

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahahah

zagrljaj je dovoljan haahaha

Pustiću te da mi skineš pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici.

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

hahahah
Kad bih te imao, polizao bih te celu, stavio bih ti jezik u tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim više od bilo koje druge...moja voljena boco NIKŠIĆKOG!

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahaahahaha xDDDD

Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udju u tvoj zivot, pomute bistrinu tvojih ociju, nateraju da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni nemaju... MENE!

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahah

Idu ulicom vestica,dobra vila,glupa plavusa i pametna plavusa i naidju na sto eura ko ce od njih uzeti pare? -Glupa plavusa zato sto ovi ostali ne postoje!

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

xD

Pustiću te da mi skineš pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici.

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Dragi, uzmi me i njezno dodiruj svojim prstima...Obozavam da mi sapuces na donju rupicu...I da me ponekad napunis do kraja...zauvijek tvoj mobilni aparat.

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahaahhaahahahhahaha

pita uciteljica :
sta se dogodilo posle Titove smrti?
A perica odgovara:
pa sahrana!!!

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahahahahah lol

Htela sam da ti posaljem nesto lepo, pametno a opet sexy i duhovito; Ali nazalaost. ja nemogu stati u monitor!!!

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

xD
Cekam te u 5, ako ne dodjes u6, u 7 cu odluciti da u 8 odem kuci.

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

haahahahahahahaha

Kazu da svako na nebu ima svoj sat i da se okrene jenom kad pomislis na sex. Tvoj sat je kod Sv. Petra sluzi mu kao ventilator.

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

Hajde da radimo ONO, biće lepo i tebi i meni i neće nam biti prvi put...prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se DOPISUJEMO.

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

heheh

Ne doruckujem jel te volim,Nerucam jer te volim,Ne veceram jer te volim,Ne spavam jer sam gladan.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu