Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Sta smo naucili iz horor filmova? 1zn4ku1

Join the forum, it's quick and easy

Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Sta smo naucili iz horor filmova? 1zn4ku1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta smo naucili iz horor filmova?

+9
Selena Gomez
Isidora <3
$AnjA
♫Tea♫
♥ KaCa Kat Von D ♥
♥ ANES ♥
nackey95
-♥Selenator♥-
ps i love you
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Sta smo naucili iz horor filmova? Sre Jun 23, 2010 3:47 pm

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Sta smo naucili iz horror filmova?

- Kada izgleda da si ubio monstruma, nikada ne proveravaj da li je zaista mrtav.

- Ako saznas da zivis u kuci sagradenoj na indijanskom groblju koja je nekad sluzila za obrede crne magije ili u kojoj je neko ubijen ili izvrsio samoubistvo, odmah se odseli.

- Nikada naglas ne citaj knjigu za ozivljavanje demona.

- Ne pretrazuj podrum, pogotovu ako je upravo nestala struja.

- Ako tvoja deca pocnu da pricaju na nekom cudnom jeziku ili tudim glasom, odmah ih upucaj.

- Ako drustvo ide da se zeza u staroj, napustenoj crkvi, nemoj da ides s njima. Pogotovu ne ako jedini nemas partnera ili si dezurni saljivdzija.

- Ako kucni uredaji pocnu da rade sami od sebe, ne cekaj dalji razvoj dogadaja nego se odmah seli!

- Ne uzimaj ili pozajmljuj nista od mrtvih.

- Ako bezis od monstruma, ocekuj da ces da se sapletes barem 2-3 puta (duplo vise ako si zena). Takode, iako monstrum jedva hramlje, uvek ce uspevati da te sustigne.

- Pazljivo slusaj pozadinsku muziku.

- Postoji razlog zbog koga je napusteni grad napusten. Zato ga zaobidi u sirokom luku.

- Kada te juri neko cudoviste, a ti pokusas da pobegnes kolima, ocekuj da auto nece moci da upali iz prve, bez obzira koliko dobro inace radio.

- Ako si jedan od srecnika koji je preziveo film, nikada se ne prijavljuj za nastavak. Napustices ovaj svet u prvih 10 minuta filma.

- Kada sletis na nepoznatu planetu i nades nesto sto lici na vanzemaljska jaja, ne diraj ih.

- Kada se jedan od clanova tvoje posade pojavi sa necim vanzemaljskim vezanim za njegove grudi (posledica nepostovanja prethodnog pravila), ne pustaj ga na brod - ionako je mrtav.

- Kada te vanzemaljsko cudoviste lovi po brodu (posledica nepostovanja prethodna dva pravila), nemoj da trazis izgubljenu macku.

- Nikada, ali nikada, ne ulazi unutra ("unutra" znaci tavan, orman, podrum, mracna ulica, suma...)

- Ako usput izgubis neki deo tela, ne ocajavaj. Na to mesto ce se lepo uklopiti testera, harpun, sablja...

- Zaboravi na pistolj. Nestace ti municije bas kad monstrum dode na nisan.

- Ako te ujede zombi, prestani da trcis i trudis se... Jednostavno sedi i sacekaj da postanes jedan od njih.

- Ne kupaj se, pogotovu ako si sam(a) u kuci.

- Ako si muskarac, pukao si! Uvek prezivljavaju zene.

- Kada kupujes imanje, pitaj prodavca zasto je tako jeftino.

- Budi vernik! Uvek se ispostavi da skeptici nisu u pravu, i to na neki grozan, bolan nacin.

- Ako nisi glavni lik, lakse je da odmah izvrsis samoubistvo.

- Ako si klinac, razvedri se! Monstrumi ubijaju samo napaljene tinejdzere.

- Ako vidis mrtvu voljenu osobu, bezi. Zapamti: Uvek mozes nabaviti jos dece, prijatelja, supruznika...

- Ako je samo jedan monstrum, nemoguce je ubiti ga. Ako ih ima vise, nemoguce je istrebiti ih. Dakle, pokusaj da ih navedes da napadnu jedni druge.

2Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 3:56 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

Extra....
- Ne kupaj se, pogotovu ako si sam(a) u kuci.
Ma jes sad XD

3Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 3:58 pm

nackey95

nackey95
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

xaxaxaxaxaxa istinaa a owo je najjache:

- Ako si muskarac, pukao si! Uvek prezivljavaju zene.

xDD xaxaxaxxaxaxaxa

4Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 4:22 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

ahhahaa
jesteee
i meni je taj!!

5Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 4:27 pm

nackey95

nackey95
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

xaxaxa xDD

6Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 8:56 pm

♥ KaCa Kat Von D ♥

♥ KaCa Kat Von D ♥
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

xaxaxaxaxa moja sestra kada dodje kod mene ne stavlja zavesu na kadi jer se plasi od horor filmova....xaxaxaxaxa

7Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 8:58 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

haahaha xDDD

8Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 8:59 pm

♥ KaCa Kat Von D ♥

♥ KaCa Kat Von D ♥
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

ludo dete...plasi se i mraka mnogo je mala za horoor filmove xD

9Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 9:00 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

haah
ja se plasim mraka
a zavese u kadi ne xDDDD

10Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Jul 20, 2010 10:15 pm

nackey95

nackey95
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

xaxaxaxax xDD
takwa sam i ja bila prije nekolko godina xDD

11Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Sre Jul 21, 2010 11:20 am

♫Tea♫

♫Tea♫
♥ Obozavas Selenine pesme ♥

haha, ovo je prejako!!!!

12Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Sre Jul 21, 2010 2:18 pm

♥ ANES ♥

♥ ANES ♥
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

Axa!!

13Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Čet Jul 22, 2010 8:23 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
♥ Bieberovica ♥

hahahah xD

14Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Čet Jul 22, 2010 10:09 pm

$AnjA

$AnjA
♥ VIP Član ♥
♥ VIP Član ♥

xaxaxaaxaxaaaxa!!!!! ovo je bas extra...i stvarno,kada god gledam neki horor,seticu se ovoh poruka i poceti da se cepam,pa ce svi cudno da me gledaju......xaxaxa

15Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Pet Jul 23, 2010 11:13 am

ps i love you

ps i love you
♥ Admin ♥
♥ Admin ♥

hahahah xDDD i ja isto tako

16Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Sre Avg 04, 2010 4:56 pm

Isidora <3

Isidora <3
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

xexe strava

17Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Avg 10, 2010 10:47 am

Selena Gomez

Selena Gomez
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

hhahaaaahhhhh

18Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Čet Avg 12, 2010 3:27 pm

¤ºJustlenaº¤

¤ºJustlenaº¤
♥ Moderator ♥
♥ Moderator ♥

$AnjA ::xaxaxaaxaxaaaxa!!!!! ovo je bas extra...i stvarno,kada god gledam neki horor,seticu se ovoh poruka i poceti da se cepam,pa ce svi cudno da me gledaju......xaxaxa

hahah^^ xD

19Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Pet Avg 13, 2010 9:25 pm

Selena Gomez

Selena Gomez
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

nikada ne pokusavaj da uvijes ubicu......

20Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Pon Okt 11, 2010 5:51 pm

Selena Fan

avatar
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

Ahah...ovo je prejako...
bte ja ni nemam zavesu na kadu...lalalaa....xDD

21Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Pon Okt 11, 2010 6:20 pm

$AnjA

$AnjA
♥ VIP Član ♥
♥ VIP Član ♥

axaxaxxa,ali stvarno su carski xD

22Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Sub Okt 23, 2010 2:00 pm

Angie ^ ^

Angie ^ ^
♥ Odgledala/o si Another Cinderella Story ♥

Hahahaha...extra je.
Dosta ovih je bilo na fejsu,kao neka aplikacija.
Ja i drugarica se us*ale a ja plus posle trebala da idem sama kući a ona da se kupa. xDD

23Sta smo naucili iz horor filmova? Empty Re: Sta smo naucili iz horor filmova? Uto Dec 07, 2010 1:06 pm

P.S. You love me ;]

P.S. You love me ;]
♥ Tell me something I don't know ♥

Ovo je stvarno tacno! Kako carski:D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu