Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Pakleni Lift  1zn4ku1

Join the forum, it's quick and easy

Registrujte se na najbolji SELENA GOMEZ FORUM NA BALKANU!!!
Pakleni Lift  1zn4ku1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pakleni Lift

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pakleni Lift  Empty Pakleni Lift Čet Nov 15, 2012 8:55 pm

Zaza568

Zaza568
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

Laughing Jaoj ja samo prepricavam................

Bila jednom jedna zena koja je umrla posle vencanja,ostavila je cerkicu i muza.
Jednog dana cerka je jedne noci sanjala mamu,mama joj je u snu rekla da dodje u liftu u najvecoj kuli u gradu....Devojcica je to ispricala ocu ali.....On joj nije nimalo verovao Pakleni Lift  507469 ona se jedne veceri iskrala,i otisla (ovo je Engleska prica) usla je u lift njen otac ju je svuda trazio...Pitao je:,,Da li ste videli neku malu devojcicu koja je tuda projurila??'' Pakleni Lift  851665 Svi su rekli:,,Ne.'' Ali tada se setio da mu je cerka pricala o nekom njenom snu otisao je tu!I bio je mrkli mrak odjednom se otvorio lift!!!Izasla je njegova cerka u spavacici Neutral on je video njenu kikicu mama joj je samo tako plela,Devojcica je rekla:,,Tata videla sam mamu ona mi je rekla da ce me uvek tako tamo gore cekati,i da ce mi stalno plesti kikice!''
Devojcica i dan,danas posecuje svoju majku(duha)!!
Znam da nije strasna ali je me je malo zao! Sad
Twisted Evil Evil or Very Mad Hahahaha!LoL!!!



Poslednji izmenio Zaza568 dana Čet Nov 15, 2012 9:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

2Pakleni Lift  Empty Re: Pakleni Lift Čet Nov 15, 2012 8:57 pm

Zaza568

Zaza568
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

Znam da nije strasna ipak sam je nova!!! Pakleni Lift  50530

3Pakleni Lift  Empty Re: Pakleni Lift Čet Nov 15, 2012 10:48 pm

Zaza568

Zaza568
♥ Nov Clan ♥
♥ Nov Clan ♥

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ups Embarassed Embarassed Embarassed

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu